Promocja BOŚ Banku - pożyczki gotówkowe

29

Bank BOŚ (Bank Ochrony Środowiska) wystartował z nową pomocją pożyczki gotówkowej dla wszystkich którzy chcą łatwiej zarządzać domowym budżetem. Pożyczke w BOŚ Banku wyróznia okres kredytowania aż do 120 miesięcy oraz kwota do 150 000 zł. Oferta dostępna od 1 września 2014 r.

Główna zaletą promocji jest wydłużony okres kredytowania, korzystne warunki cenowe i łatwe ułożenie płatności ratalnej. Spłata pożyczki gotówkowej może byc rozłożona na maksymalnie 120 miesięcy a maksymalna kwota to 150 tys zł

Innym bardzo popularnym powodem brania pożyczek gotówkowych przez mieszkanców Polski jest potrzeba remontów mieszkań czy domów. Są to także potrzeby zakupu nowego sprzętu RTV i AGD a także mebli czy przedmiotów do wykończenia domu.

Stawki oprocentowania zależne są jak w każdym banku od długości okresu kredytowania. Oprocentowanie zaczyna się od 9.9 % w skali roku - naliczane dla pożyczek spłaconych do 36 miesięcy. Przy okresie kredytowania powyżej 36 miesięcy, obowiazuje oprocentowanie zmienne.


Po więcej informacji zapraszamy na strone www.bosbank.pl

e-kredyty24.pl | 0 Komentarzy | 0