Pożyczki gotówkowe w Polsce - na co?

5

Główną zaletą szybkiej pożyczki gotówkowej jest to, że każdy może ją wziać na dowolny cel nie informując pożyczkodawcy na co ją przeznaczy. Na co i jak możemy pożyczać ?

Z wielu statystyk widzimy, że Polacy pożyczają pieniądze przedewszystkim na życie, czyli biezące - codzienne wydatki np. utrzymanie mieszkania czy zakupy.

Innym bardzo popularnym powodem brania pożyczek gotówkowych przez mieszkanców Polski jest potrzeba remontów mieszkań czy domów. Są to także potrzeby zakupu nowego sprzętu RTV i AGD a także mebli czy przedmiotów do wykończenia domu.


Dlaczego pożyczki gotówkowe?

W przeciwieństwie do kredytów gotówkowych, hipotecznych czy konsolidacyjnych, pożyczki gotówkowe można wziąc na dowolny cel - Banki nie wymagają od kleintów powodów i przeznaczenia branej pożyczki. W wielu bankach w tym np. mBanku można otrzymać aż do 150tys zł załatwiając wszystkie formalności przez internet. Do otrzymania pożyczki musimy jedynie wysłać skan dokumentu potwierdzenia naszych dochodów z operacji na koncie w innym banku. Decyzje o wypłacie pożyczki możemy otrzymać nawet już po 15 minutach od złożenia wniosku.


Czy nadchodzi czas pożyczania pożyczek bez wychodzenia z domu?

Jak wiemy coraz więcej banków i pożyczkodawców udziela szybkich kredytów bankowych, jednak nie są to wszysktie instytucje i nie są to bardzo duże kwoty jak np. na zakup domu. Napewno z biegiem czasu wszyskto będzie podlegało pełnej informatyzacji, jednak nadal aby wziąc kredyt gotówkowy na większa kwotę musimy liczyć się z wizytą w oddziale banku.

e-kredyty24.pl | 0 Komentarzy | 0