Kredyt gotówkowy nr 1 BNP Paribas

20

Aktualna kampania reklamowa banku BNP Paribas dotyczy oferty kredytu gotówkowego i specyficznych sposobów jego realizacji. Kredyt ten został wyrózniony przez dziennik Rzeczpospolita


Ranking Rzeczpospolitej z dnia 20.09.2014 nazwany: "Porównaj koszty by nie przepłacać" został przygotowany w oparciu o ankiety rozesłane do banków. Poproszono w nich o wyliczenie i przesłanie danych o całkowitym koszcie kredytu gotówkowego wraz z ubezpieczeniem. Wynik ankiet dał jednoznaczny werdykt. Kredyt gotówkowy BNP Paribas zajął pierwsze miejsce posiadając najniższy całkowity koszt kredytu (6,9%).


Bank BNP Paribas w okresie wiosennym przeprowadził kampanię reklamową której celem było zwrócenie uwagi przez klientów na to które miejsce zajął Bank BNP Paribas w rankingu Rzeczpospolitej. Kampania okazała się sporym sukcesem w wyniku czego Bank przedłuzył dzialania marketingowe dla swojego kredytu gotówkowego. Wynik rankingu i zajęcie pierwszego miejsca w rankingu kredytów gotówkowych BNP Paribas to główny powód do korzystania z oferty kredytu gotówkowego tego banku.

e-kredyty24.pl | 0 Komentarzy | 4